Ультраправі вже почали спекулювати на терактах в Парижі

0

marin_le_pen

Європейські популістичні та ультраправі сили вже почали масовану інформаційну атаку, спрямовану проти біженців, називаючи їх причинами терактів, які сталися в Парижі минулої п’ятниці.

Про це пише видання AFP, повідомляє «Дзеркало тижня».

Так, лідерка ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен закликала «негайно припинити» приймати нових мігрантів, а в Німеччині в цей же час проходять антиісламські акції. Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який «відгородився від біженців дротом», заявив, що «терористи використовують масову міграцію, щоб змішатися з біженцями, які залишають свої домівки в пошуках кращого життя».

«Ми не думаємо, що кожен (з прибулих біженців – ред.) є терористом, але ніхто не може сказати, скільки терористів вже приїхало, скільки їдуть кожен день», – сказав він.

Майбутній міністр Польщі у справах ЄС Конрад Шиманський заявив у суботу, що Варшава вважає необхідним переглянути план ЄС з перерозподілу біженців по всій Європі у зв’язку з терактами Парижі. Міністр фінансів Баварії Маркус Зедер заявив, що «почалася нова ера», добіг кінця час неконтрольованої і незаконної імміграції.

Нагадаємо, французька поліція оголосила, що організатором терактів в Парижі був уродженець Бельгії.
Loading...Залишити коментар