Ультраправі зірвали Фестиваль рівності у Чернівцях, поліція бездіяла

0

Фото: Ігор Константинюк, Чернівецький промінь

Близько 30-ти представників ультраправих угруповань разом зі священиками зірвали проведення Фестивалю рівності у Чернівцях. При цьому поліція бездіяла, фактично впустивши радикалів на місце проведення заходу.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці фестивалю.

Як пишуть активісти, вранці вони виявили, що вхідний замок локації був зламаний і декілька годин намагались потрапити всередину.

«Опісля цього до приміщення прийшла група людей (близько 30 осіб) разом зі священиками, які виступали проти проведення Фестивалю Рівності. Поліція допустила до місця проведення представників ультраправих організацій. Серед присутніх радикалів ми впізнали представників «Традиції і порядок», «Катехону», «Зентропи», «Сестринства св. Ольги». Усі вони навмисне прибули із Києва для того, щоб блокувати проведення Фестивалю», – заявили активісти.

Згодом надійшло повідомлення про замінування приміщення, після чого поліція вивела учасників заходу та вивезла в безпечне місце. Під час цього у під‘їзді невідомі розпилили сльозогінний газ та кинули молоток.

«Такий хід подій продемонстрував, що ультраправі організації встановили в Україні свій порядок і тепер диктують його правоохоронним органам. Поліція не впоралася зі своїми обов’язками та не дозволила гостям безпечно відвідати Фестиваль Рівності. Поліція не забезпечила проведення Фестивалю, попри численні звернення і листи посольств іноземних держав та міжнародних організацій. Усі вони висловили прохання про забезпечення безпеки Фестивалю Рівності. Дії поліції спільно із тиском ультраправих груп призвели до зриву заходу», – резюмують активісти.

 

Організатори повідомили, що все ж збираються провести Фестиваль рівності, про що напишуть згодом.
Loading...Залишити коментар