Ультраправому, який поранив поліцейського, зняли браслет - Перший Соціальний

Ультраправому, який поранив поліцейського, зняли браслет

0

Неонацисту зі Львова, який поранив ножем поліцейського, не обрали нового запобіжного заходу і зняли браслет. Раніше Маркіяну Вербовому оголосили підозру у вчиненні тяжких тілесних пошкоджень службовцю поліції.

Про це повідомляє це повідмляє сайт Insider із посиланням на адвоката підозрюваного Віктора Мороза. Адвокат надав відео, як з його підзахисного зняли електронний браслет.

Отож у понеділок, 15 жовтня, термін запобіжного заходу звершився і з чоловіка зняли електронний браслет. Суд не встиг продовжити термін запобіжного заходу. Причиною є – відводи слідчої групи.

Так була пояснена причина відводу: «Це була голова Галицького суду. Раніше вона обрала Вербовому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Це її рішення було пізніше скасовано Апеляційним судом і обрано більш м’який запобіжний захід».

Адвокат пояснює: «У вівторок, 16 жовтня, якби йому стало краще, розгляд продовження запобіжного мало би бути поновлено. Проте 15 жовтня закінчився термін, і власне все».

Варто зазначити, що ультраправий активіст Маркіян Вербовий, якому 20 років, поранив ножем 33-річного львівського поліцейського Володимира Костомаху під час затримання 17 серпня о 4:00 на вул. Ковжуна у Львові. Причиною затримання стало нанесення графіті на стіні будинку.
Loading...Залишити коментар