Уряд Грузії планує дозволити промислову культивацію коноплі

0

До парламенту Грузії надійшов законопроект, що пропонує дозволити в країні промислову культивацію конопель.

Про це повідомляє “Грузія Online”, пишуть Букви.

Так, уряд Грузії вніс до парламенту законопроект “Про контроль конопель” і пакет супутніх проектів, які передбачають, серед іншого, вирощування і експорт конопель в медичних і парфюмерно-косметичних цілях.

Згідно з документом, стежити за діяльністю, пов’язаною з легальним обігом конопель, буде спеціальне агентство (Агентство контролю конопель), яке буде входити в структуру міністерства охорони навколишнього середовища і сільського господарства Грузії.

Промислове вирощування буде проводитися тільки в приміщеннях закритого типу з системою відеоспостереження. Щоб вирощувати коноплю в бізнес-цілях, необхідно буде отримати ліцензію.

Даний документ уже викликав неоднозначну реакцію в суспільстві. У зв’язку з цим законодавчий пакет, підготовлений урядом, розділили на дві частини (про фактичне споживання марихуани та її культивацію).

При цьому парламент Грузії відклав розгляд законопроекту, який стосується культивації-експорту конопель. Як заявив спікер парламенту Іраклій Кобахідзе, на наступному сесійному тижні буде розглянуто лише законопроект, що стосується споживання марихуани.
Loading...Залишити коментар