Уряд не виконує рішення суду про підняття зарплат

0

kabmin

Уряд України не виконує рішення суду із зобов’язанням підняти зарплати вчителям та лікарям.

Про це повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook громадський активіст Святослав Літинський.

«Щодо підняття ЗП лікарям та вчителям і реальності виконання рішення суду.

1. 03 жовтня 2016 року було відкрите виконавче провадження за виконавчим листом (постановою) Київського апеляційного адміністративного суду щодо збільшення заробітної плати працівникам бюджетної сфери.
2. Станом на сьогодні, жодних дій щодо примусового виконання рішення, в тому числі стягнення штрафу із Кабміну за невиконання, державний виконавець не бажає здійснювати.
3.На мої два клопотання щодо негайного вчинення визначених законом дій щодо Кабінету Міністрів виконавча служба вважає за потрібне відмовчуватися, оскільки відповіді на клопотання не надає.
4. Для виконання постанови суду я скерував заяву до Київської місцевої прокуратури №6 (Печерський район) щодо відкриття кримінального провадження за фактом невиконання постанови суду, яка набрала законної сили.
5. Кабмін, подаючи касаційну скаргу, бажав зупинити виконання постанови, однак суддя Вищого адміністративного суду у задоволенні цього клопотання їм відмовив.

Доб’ємося справедливості?», – написав активіст.

Нагадаємо, 8 серпня 2016 року Київський окружний адміністративний суд не задовольнив апеляцію Кабінету Міністрів України, що до підняття заробітної плати вчителям та лікарям на 22%.

Апеляція стосувалась постанови окружного адмінсуду Києва, якою задовольнили позов громадського активіста Святослава Літинського щодо підняття заробітної плати на 22%. Підняття стосується педагогів, працівників закладів освіти, медпрацівників, соцпрацівників та працівників багатьох інших сфер.

Суд став на бік Святослава Літинського.

postanova
Loading...Залишити коментар