Успіх української профспілки в Польщі

1

Вперше в історії взаємин України і ЄС, в Кракові, між українським профспілкою і польською будівельною компанією було досягнуто згоди про мінімальну заробітну плату українських робітників.

Українська профспілка «Трудова Солідарність», в особі голови Віталія Махинько, підписала угоду з польською будівельною компанією «MIDI GROUP Sp. z o.o.» яка працює під брендом «Будінкубатор Будова». Ця угода стосується членів української профспілки “Трудова Солідарність”, що працюють на будівельних об’єктах компанії «MIDI GROUP Sp. z o.o.» в Польщі. Тепер члени профспілки «Трудова Солідарність» будуть гарантовано отримувати на руки 14-16 злотих за годину роботи, що в півтора рази вище мінімальної заробітної плати в Польщі. За словами представника «MIDI GROUP Sp. z o.o.» Олександра Міщенка, метою даної угоди є показати українським будівельникам працюючим в компанії, що їх цінують і поважають. Що компанія «MIDI GROUP Sp. z o.o.» готова з ними чесно працювати, готова чесно і вчасно платити за їхню працю.

Угода нам допоможе залучати кваліфікованих українських фахівців, права яких будуть гарантовані профспілкою. Також разом з українською профспілкою компанія «MIDI GROUP Sp. z o.o.» буде боротися з непорядними фірмами. Щоб на ринку були тільки чесні фірми, нечесні повинні його покинути. Це заважає всім працювати, заважає будувати чесний бізнес – сказав Міщенко

У свою чергу, голова профспілки «Трудова Солідарність» Віталій Махинько сказав, що підписана угода є позитивним прикладом того, як повинна вести себе європейська компанія, яка хоче чесно працювати, чесно розвиватися, чесно оплачувати працю робітників. Саме так будується европейський бізнес.

Наша профспілка буде контролювати виконання зобов’язань фірмою «MIDI GROUP Sp. z o.o.» перед українськими працівниками – пообіцяв Віталій Махинько
Loading...1 коментар

  1. Роман on

    Самое интересное что в MIDI GROUP обманывают людей)))

Залишити коментар