В аеропорту “Київ” чекали на Олександра Кольченка

0

Десятки людей в аеропорту “Київ” провели акцію символічної зустрнічі українського в’язня Олександра Кольченка.

Про це повідомляють анархісти з київської організації “Громада“.

“26 листопада в аеропорту “Київ” учасники Громади взяли участь в акції “Марне очікування”, яка була приурочена до дня народження Олександра Кольченка, одного з українських політв’язнів , що утримуються в Росії.

Участники акції давали інтерв’ю численним журналітам і стояли у залі прибуття з листками, на яких були написані імена українців, що утримуються російською владою у неволі.

Ця чергова акція, організована “Комітетом солідарності”, є ще одним приводом нагадати політикам, щоб вони щось робили для звільнення політв’язнів.”, – написано в повідомленні.

Нагадємо, російська влада звинуватила Сенцова і Кольченко в створенні осередку забороненого в Росії «Правого сектора», підпалі офісів «Російської громади Криму» і партії «Єдина Росія» в Сімферополі, а також у підготовці вибуху пам’ятника Леніну.

Сенцов і Кольченко звинувачення заперечують, а особливо Кольченко який являється прихильником ідей анархізму. Сенцов на суді розповів, що співробітники ФСБ катували його, щоб вибити потрібні їм свідчення.

Сенцова засудили на 20 років, Кольченка – на 10 років в колонії строгого режиму.

Верховний суд РФ залишив вирок без змін і відмовив у перегляді справи.

Свідчення про те, що Сенцов та Кольченко громадяни України містяться в доповіді російського омбудсмена Елли Памфілової.
Loading...Залишити коментар