В аеропорту зріжуть асфальт, щоб розрахуватися з працівниками

0

У середу, 10 жовтня, державне підприємство «СЕТАМ» виставило на продаж асфальт міжнародного аеропорту в Черкасах для погашення заборгованості із зарплати перед співробітниками аеропорту.

За повідомленням прес-служби українського Мін’юсту, передає Zaxid.net, продаж асфальту допоможе у погашенні боргу по зарплаті у понад 1 млн грн перед працівниками аеропорту «Черкаси». Стартова ціна за 10 тис. тонн асфальтобетонного покриття після фрезерування становить 1,2 млн грн.

Нагадаємо, що аеропорт «Черкаси» побудований у 1984 році і на той час вважався одним з найбільших за об’ємами авіаперевезень аеропортом на території України. У 1992 році аеропорт втратив свій міжнародний статус і обслуговував лише внутрішні чартерні рейси. Здебільшого використовувався як запасний аеродром київського «Борисполя». З 2002 по 2007 роки аеропорт не працював взагалі. У 2009 році йому повернули міжнародний статус, але аеропорт все рівно понад 5 років не працював за призначенням. У 2014 році аеропорт «Черкаси» прийняв перший за 22 роки міжнародний рейс.
Loading...Залишити коментар