В американському місті Фергюсон розпочалось повстання

0

Demonstrators march down West Florissant with a U.S. flag during a peaceful march in reaction to the shooting of Michael Brown near Ferguson, Missouri

Як і підозрювала більша частина громадськості, присяжні відпустили поліцейського Даррена Уілсона, який в кінці серпня цього року застрелив підлітка Майкла Брауна.

Ще до рішення присяжних тисячі людей перекрили вулиці, вимагаючи засудити Уілсона. Коли ж люди почули виправдальний вирок, місто вибухнуло. Протестувальники підпалили декілька поліцейських машин, розпочались сутички з поліцією та національною гвардією. В місті чути постріли, в тому числі й автоматичними чергами.

В кінці серпня білий поліцейський Даррен Уілсон за загадкових обставин застрілив 18-річного афроамериканця Майкла Брауна. Свідки стверджують, що поліцейський декілька разів вистрілив у беззбройного хлопця після того, як він підняв руки догори.

Велика частина мешканців Фергюсона та населення США вважають, що причиною вбивства є расизм, котрий далі розповсюджений між білими американцями, які залишаються привілейованим класом.

Сам Майкл Браун ніколи не притягувався до поліції і не мав проблем із законом.
Loading...Залишити коментар