В Берліні вимогу зарплати в 1000 євро сприйняли з підозрою - Перший Соціальний

В Берліні вимогу зарплати в 1000 євро сприйняли з підозрою

0

Цього року на Першотравневу демонстрацію в Берлін потрапили декілька українських активістів, які з солідарності із гірниками ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» несли плакат з вимогою 1000 євро для робітників Кривбасу.

Як пишуть активісти в соціальних мережах, навіть ті німці, які знають проблеми країн третього світу із підозрою поставились до цього плакату. Декому здалось, що це вимога зниження зарплати. Адже у Німеччині за такі гроші не те, що в шахту не полізуть, але мабуть і за барну стійку не встануть.

«На днях ходили на першотравневу демонстрацію з таким от плакатом. Цікаво, що дехто його зрозумів навпаки. Мовляв, чому хочемо скоротити зарплату бідолашним криворізьким робітникам? Довелося, пояснювати, що для України це цілком пристойна сума, а зараз ці робітники отримують втричі менше. Ось такі от культурні відмінності.»

Нагадаємо, що підняття зарплати до 1000 євро є однією з головних вимог профспілкових активістів на ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» і саме ця вимога стала найбільш конфліктною та проблемною для адміністрації підприємства.

Така реакція німців лишній раз вказує до якого стану доводять Україну неоліберальні реформи, що для нас фантастичною виглядає вимога африканських зарплат, а не європейських. Приміром, робітники ArcelorMittal по всьому світу отримують більше. Навіть у Південно-Африканській Республіці.
Loading...Залишити коментар