В чому прийшов 1 вересня на лінійку наймолодший Порошенко

1

poroh-molodshyj

Щонайменше на 33 тисячі гривень був оснащений батьками Михайло Порошенко, який прийшов 1 вересня на шкільну лінійку Кловського ліцею.

В школу для віп-персон журналістів, звичайно ж, не пустили і фотокореспонденту сайту «Страна» вдалось сфотографувати наймолодшого з сім’ї Президента України під час виходу з машини.

«Ми розглянули, що в руці у нього був золотистий iPhone 5, який зараз коштує близько 8000 гривень. І це виявився, мабуть, найдешевший аксесуар Михайла. Тому що на вигляд звичайна чорна футболка з білим написом, в якій був Порошенко-молодший, коштує 5500 гривень. Ця річ з базової колекції французького будинку моди Maison Margiela, дизайнери якого спеціалізуються на авангардному стилі.

Але найбільше вражає вартість рюкзака сина Президента. У хлопця шкіряна модель кольору «коньяк» відомого бренду МСМ, який зараз дуже популярний серед модників усього світу. Коштує такий 20 000 грн», – написали журналісти сайту «Страна».

Фактично те, що вдалось підрахувати журналістам, склало 33 тисячі 500 гривень. Це не рахуючи, що відсутня інформація про взуття 11-класника Михайла та джинси.

Нагадаємо, мінімальна офіційна заробітна плата в Україні складає 1450 гривень.
Loading...1 коментар

  1. Людмила on

    Да что вы прицепились в чем он пришел!!!!!!!!Писать больше не о чем? Хорошо уже то, что он учится в обычной – пост.совковой школе №77 г.Киева. (как бы ее сейчас модно не называли), школе более 100 лет, у нее хорошие традиции и преподаватели. Он не в Лондоне или еще где-либо. А в чем должен ходить сын президента страны? и к тому же сын олигарха. Это мусор а не статья!!! Пишите о более социальных темах!!!!

Залишити коментар