В Фергюсоні готували теракт?

0

ferguson-riots

В США ФБР затримало двох людей за підозрою у підготовці терактів.

Таку інформацію надало CBS News, цитуючи своє джерело з правоохоронних органів. Кого саме затримали спецслужби не повідомляють, але відомо, що підозрювані належать до організації «Нові чорні пантери» та проживають в межах Сент-Луіса.

ФБР вважає, що куплена активістами вибухівка мала використатись для заміновування державних установ в містечку Фергюсон.

В містечку Фергюсон вже з літа не припиняються протести, причиною яких стало вбивство молодого чорношкірого хлопця Майкла Брауна, яке вчинив білий поліцейський. На самому початку протести переросли у відкрите протистояння з поліцією і влада США придушувала виступи у бідних районах Сент-Луіса та Фергюсона спецпідрозділами та військовою технікою.

В самому ж містечку Фергюсон, що є передмістям Сент-Луіса, влада ввела надзвичайний стан та посилила поліцію національною гвардією, чекаючи на заворушення, які, швидше за все, почнуться після рішення суду, який має дати оцінку поліцейському Дарену Уілсону.

Велика частина громадськості вважає, що причиною вбивства є соціальне становище більшості афроамериканців та спрямований проти них білий расизм.
Loading...Залишити коментар