В Харкові відомий журналіст помер від переохолодження

0

У Харкові помер головний редактор газети “Харьковские известия” Олег Пересада, попередньою причиною названо переохолодження на вулиці. 

Про смерть журналіста повідомив директор Департаменту з питань інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко в Facebook, передає Страна.

На сторінці “Kharkov SOS” в Facebook розповіли про подробиці того, що сталося. Чоловікові стало зле посеред вулиці. Він впав і втратив свідомість. Перехожі не просто не викликали “швидку допомогу”, а ще й пограбували журналіста.

Знайомі Олега Пересади розповіли, що, за словами його дочки, чоловік помер від обмороження.

“Надійшло повідомлення від доньки Олега: “Він сьогодні просто зник, і я ледве знайшла його ближче до ночі в “невідкладній”. Напевно, серце тьохнуло, і він впав на дорозі. І в першу чергу його пограбували з усіма ж документами. Помер від обмороження. Так і довелося шукати як невідомого”, – повідомила в Facebook харків’янка Лілія Боровских.

У головному управлінні Нацполіціі в Харківській області відкрили кримінальне провадження за фактом смерті Олега Пересади по ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Олег Пересада народився 9 грудня 1956 року в Змієві Харківської області. Після закінчення філологічного факультету Харківського державного університету ім. М. Горького (нині – Харківський національний університет ім.В. Н. Каразіна) закінчив вищу партійну школу КПУ (Київ) і став працювати в ЗМІ (редактором районного радіо Харківського р-ну, редактором районної газети “Трибуна трудящих”). Пересада був редактором рубрик “Політика” і “Економіка” харківської газети “Слобода”.

Він є одним із засновників першої в Харкові недержавної радіостанції “Радіо-50”, керував харківським бюро всеукраїнської газети “День”. У нього залишилися дружина і діти.
Loading...Залишити коментар