В Китаї арештовують активістів, які розслідували порушення на заводі дочки Трампа

0

У Китаї заарештований активіст, який розслідував порушення умов праці на фабриці, що випускала взуття під брендом Іванки Трамп.

Як повідомляє Голос Америки, одна людина була заарештований і двоє пропали в Китаї після заяв про виявлені ними порушення правил охорони праці в компанії, яка виробляє брендове взуття Іванки Трамп, дочки президента США Дональда Трампа.

Базована в Нью-Йорку правозахисна організація China Labor Watch, яка відстежує порушення умов праці в Китаї і на яку працювали активісти, повідомила про арешти і зникнення в середу, в міру того, як президент Сі Цзіньпін почав кампанію переслідування щодо працюючих в країні правозахисних груп і громадянського суспільства.

За інформацією China Labor Watch, активіст із захисту праці Хуа Хайфен був заарештований в провінції Цзянси за підозрою у веденні нелегальної прослушки. Хуа і ще двоє активістів проводили негласне розслідування умов праці на двох китайських фабриках, які виробляють взуття для різних брендів, включаючи одну з торгових марок Трамп.
Loading...Залишити коментар