В Китаї масово вбивають роботодавців, які не виплачують зарплату

0

Chinese demonstrators raise national flags as they confront riot policemen during a protest against Japan in Shenzhen, China Sunday, Sept. 16, 2012. Protesters in China began another day of demonstrations against Japan, after protests over disputed islands spread across numerous cities and at times turned violent. (AP Photo/Apple Daily) HONG KONG OUT, TAIWAN OUT, NO SALES

18 роботодавців були вбиті в Пекіні в 2016 році за невиплату заробітної плати. Про це повідомляє інформаційний портал crinoline з посиланням на пекінські органи юстиції.

За даними ресурсу, більше 70% вбивств на цій підставі припадають на переддень китайського Нового року, що відзначається за місячним календарем 28 січня.

У цей час робітники-мігранти прямують додому на новорічні свята. Повернутися в сім’ю без грошей для них рівноцінно ганьбі, тому кошти намагаються добути за будь-яку ціну. Напередодні новорічних свят правоохоронні органи Китаю закликають керівників компаній повністю розрахуватися з працівниками, щоб уникнути сумних інцидентів.
Loading...Залишити коментар