В Києві на 1 травня вийдуть анархісти - Перший Соціальний

В Києві на 1 травня вийдуть анархісти

0

Українські анархісти 1 травня організовують марш під назвою «Лібертарний першотравень».

Про це повідомляють в зустрічі до акції у соціальній мережі Вконтакте.

«Першого травня Анархісти і Анархістки Києва в черговий раз виходять на марш. Протягом року влада змушувала жителів країни затягувати паски, коли вся країна потерпає від бідності. Майже щомісячне збільшення вартості комунальних послуг, шалені ціни за опалення взимку. Депутати безрезультатно просиділи вже половину своєї каденції у Верховній Раді і вважають, що народ стерпить все, і буде терпіти, поки вони наживаються на існуючій ситуації.

Повернення до спроб прийняття нікчемних трудових кодексів, просування законопроекту про заборону абортів, черговий наступ на право мирних зібрань, введення платної медицини, спроба вкрасти вихідні дні у День міжнародної жіночої солідарності та День солідарності всіх трудящих. Відчуваючи вседозволеність, правлячі кола намагаються звузити існуючі політичні свободи з усіх сторін.

Країна перебуває в стані війни, але це не означає, що держслужбовці можуть прикриватися цим задля свого збагачення. Гроші, які мали б піти на освіту, медицину, обороноздатність, допомогу вимушено переміщеним особам (а це більше 2,5 млн людей) та соціальні виплати, йдуть мільйонами до кишень корумпованих чиновників та державних посадовців. Крім того, продовжується дерибан бюджетних коштів (станом на сьогодні, це 455, 7 млн грн) з підготовки до Євробачення. Відреставрована станція метро Лівобережна зовсім не пристосована для використання людей, що пересуваються на візках. Продовжується відстріл собак, а ромське поселення на Березняках насильницьким шляхом виселене. І все це в угоду проведення міжнародного конкурсу, з якого людям найманої праці не перепаде рівним чином нічого. Державні бюрократи просто плюють на реальні потреби населення країни замість того, щоб впроваджувати спеціальні програми з соціалізації вразливих груп.

Свобода, самоорганізація, взаємодопомога і рівність. Час акумулювати ці ідеї для здійснення наших вимог», – написано в анонсі зустрічі.

Де і коли відбудеться акція, повідомляють тільки тим, хто заповнить відповідну анкету.
Loading...Залишити коментар