В Києві напали на Скоропадського

0

skoropadsjkyj

Невідомі анархісти закидали фарбою графіті із зображенням гетьмана часів Громадянської війни Павла Скоропадського.

Про це повідомляють на сторінці організації «Чорна веселка».

«Анархістська група “Махновські діти” закидала фарбою мурал з Скоропадським.

В ніч на 17 червня київські анархіст_ки підкоригували зображення “останнього гетьмана” лампами з фарбою. Павло Скоропадський є втіленням реакціонера, що під прикривом патріотизму проводив антисоціальну політику. Скоропадський був ставлеником німецьких окупантів, що грабували український трудящий народ, а також великим другом білого офіцерства, яке за його правління перетворили Київ на один великий дворянський бенкет.

Скоропадський виявився занадто реакційним навіть для псевдосоціалістичної Директорії, що вчинила переворот проти гетьмана. Режим Скоропадського не мав жодної підтримки серед широких мас. Ми виступаємо проти культивування та героїзації цієї постаті, а також проти всіх сучасних політиканів, що прикриваючись вишиванкою грабують українських трудящих», – написали анархісти.

Треба зауважити, що наприкінці свого правління, 14 листопада, 1918 року Скоропадський підписав Грамоту-маніфест до українського народу, який фактично ліквідовував ідею побудови незалежної України на користь розбудові Всеросійської федерації, складовою частиною якої повинна була стати Україна.
Loading...Залишити коментар