В Києві поговорять про дискримінацію на роботі

0

30 травня о 16.30 відбудеться “круглий стіл” на тему: “Створення платформи “За рівність і недискримінацію у праці”, повідомляє сайт КВПУ.

Організатор: ГО “Трудові ініціативи”.

Учасники:

Ростислав Дзундза – голова правління Бюро соціальних і політичних розробок;

Олена Михальченко – директорка ГО «Трудові ініціативи»;

Михайло Волинець – голова Конфедерації вільних профспілок України;

Марфа Скорик – директорка Київського інституту гендерних досліджень;

Леонід Ільчук – заступник директора Науково-дослідного інституту праці та зайнятості населення Міністерства соціальної політики та НАН України.

Представники громадянського суспільства закликають об’єднуватися і цілеспрямовано та узгоджено працювати задля забезпечення рівних прав і можливостей на ринку праці. Під час круглого столу вони дадуть оцінку нинішній ситуації у цій сфері та розкажуть про конкретні негативні наслідки від нерівності та дискримінації.

Ініціатори платформи «За рівність і недискримінацію у праці» переконані в необхідності того, що чоловіки і жінки незалежно від їхнього віку, національної чи етнічної приналежності, місця проживання, повинні мати рівний доступ до набуття фахових навичок, справедливо оплачуваної праці, соціальної інфраструктури, соціальної підтримки. Викорінення всіх форм прямої та прихованої дискримінації забезпечить цивілізовані умови праці, що покращить життя пересічних громадян і позитивно впливатиме на економічну ситуацію в країні.

Акредитація обов’язкова за тел.: (+380 63) 136-82-22 або e-mail: [email protected]
Loading...Залишити коментар