В Києві пройшов «Марш порожніх каструль»

0

anarhy2

Декілька десятків анархістів пройшлись по столичному спальному району Русанівка ходою під назвою «Марш порожніх каструль».

Причиною акції стало падіння рівня життя, необґрунтоване підвищення комунальних тарифів та поглиблення прірви між бідними та багатими. На головному банері, який активісти несли попереду невеличкої колони, було написано «Бойкотуй тарифи!» та зображений символ анархізму.

Під час акції роздавались листівки з закликами до самоорганізованого протесту проти існуючого стану речей, за якого багаті збагачуються, а бідні вимушені виживати на копійки. Лунали заклики бойкотувати нові тарифи.

В кінці маршу відбувся пікет біля метро Лівобережна, в ході якого прохожі вступали в дискусію – деякі були негативно налаштовані, інші вступали в суперечку.

Основні вимоги протестуючих: повернути адекватні тарифи на комунальні послуги, запровадити 6-годинний робочий день зі збереженням і подальшим збільшенням заробітної плати, перекладання основного економічного навантаження з працюючого на роботодавців та державу.

Нагадаємо, акція організовувалась в секретній атмосфері і місце її проведення повідомлялось особисто учаснику, який зголосився прийти. Такі заходи безпеки були впроваджені через можливість провокацій та нападу з боку ультраправих середовищ.
Loading...Залишити коментар