В Києві ультраправі побили молодого англійця

0

Неподалік Михайлівської площі група молодиків побила громадянина Великобританії.

Як стверджують в соціальних мережах представники ультраправих організацій вирішили, що молодий англієць прийшов на акцію антифашистів.

“Ітак, Водохреща вдалось. Кількість мудаків на метр квадратний у центрі столиці зросла в рази. І серед білого дня з громадянином Британії сталася така історія. По дорозі з роботи, о 14:10 натрапила навпроти Михайлівського собору біля Трьохсвятительської 13 (офіс SCA, тощо), під самою камерою спостереження, молодого британського хіпстера з валізкою, що витирав снігом з обличчя кров, сніг в радіусі метра був червоний. З’ясувалося, що його побили троє невідомих. Почали чіплятися біля світлофора на Михайлівський – там вже підчікували. Жбурнули сніжкою, пнули валізу… Хлопець спробував ігнорувати, догнали вже на Трьохсвятительській, напали зі спини, почали бити ногами. Знепритомнів ненадовго, не встиг роздивитися нападників, памчтає, що в одного була світло- зелена куртка. Нічого не вкрали, били просто для розваги за нестандартну зовнішність.

Ліам – так звуть британця – приїхав сам, на 2 дні, подивитися Київ. Сьогодні відбуває додому, літак – за 5 годин від описаних подій. Ні на швидкій, ні в поліції англійською практично не говорять. Отже, довелося це безпорадне дитя (як тільки його батьки у такі дикі краї самого відпустили), у лікарню на швидкій, а потім – писати заяву в поліцію. Заяву прийняли не дуже охоче, але таки все оформили, довідки з ренгенами надали. Щойно посадила на таксі в Жуляни. Пишу.

Пліз, якщо хтось був свідком побиття, можливо є якесь відео – дуже прошу, пишіть мені в приват. Дуже хочеться щоб ці потвори були зловлені й отримали те, на що заслужили. Я особисто готова контролювати хід цієї справи, і якість роботи поліції (відбором якої займалася), коли мова йде, зокрема, про міжнародний імідж країни.
За репост – бонуси в карму.

Це веселі селфі з райвідділу. Британець таки мав унікальну екскурсію.”, – написала Марія Макуха.

Нагадаємо, вчора, 19 січня, на Михайлівській площі ультраправими була зірвана акція пам’яті журналістки Анастасії Бабурової та адвоката Станіслава Маркелова, які були вбиті в Москві у 2009 році за свою професійну діяльність російськими націоналістами.
Loading...Залишити коментар