В Києві вимагали відставки Авакова

1

806ff43-a2

Активісти “Автомайдану” провели акцію протесту “АвакOFF” з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це пише “Українська правда”.

На паркані маєтку активісти розвісили плакати “Авакова в отставку”, “С рюкзаком на выход”, привезли із собою рюкзаки, а під час акції скандували “Авакова на нари!” та “Ганьба!”

Як зазначили організатори акції, “саме Аваков є відповідальним за провал процесу атестації співробітників поліції зокрема і реформування Національної поліції та системи МВС загалом, через його кишенькових радників, що з весни 2016 року почали самі відбирати до складу атестаційних комісій таку ж саму кишенькову “громадськість”, ми і вийшли з іншими організаціями з процесу атестації Нацполіції, який перетворився на фарс”.

Активісти нагадали, що за час проведення атестації з лав Нацполіції було звільнено понад 5 тис. екс-міліціонерів – 7,7% від загальної кількості осіб, призначених як такі, що мали пройти атестацію та 4% від загальної кількості штату НП.

“Аваков повернув та повертає на керівні посади “перевірені” кадри старої системи МВС”, – заявили у “Автомайдані” та нагадали спробу призначити керівником поліції Черкащини полковника Валерія Лютого, а Антона Шевцова – очільником Вінницької поліції, призначення на керівні посади Іллі Киви, Сергія Чеботаря, Василя Паскала, Вадима Трояна, Олексія Тахтая, Ігоря Клименка, Ігоря Купранця.

“Перебуваючи на посаді міністра МВС з лютого 2014 року, Аваков провалив внутрішні розслідування щодо працівників МВС, які брали участь у репресіях проти активістів Майдану, … фактично він особисто покриває всіх цих злочинців, як і корупціонерів у системі МВС”, – заявили організатори акції.
Loading...1 коментар

  1. киевлянин on

    Все это правда. И можно сказать даже более об этом ворюге и негодяе, но президент- барыга пилит страну вместе с яценюком, а это его кадр. аваков, петренко и т.д. фронтовики воруют и саботируют ведь не только для себя.

Залишити коментар