В Києві вийдуть проти «Національних дружин»

0

Сьогодні в Києві відбудеться акція протесту під назвою «Обійдемось без дружинників».

Про це повідомляють в соціальній мережі Facebook.

«Нам не потрібні контролюючі дружини чи подібні їм парамілітарні структури, і ми вважаємо ганебним те, що влада надає їм легітимності. Ганебна хода Хрещатиком – це підспівування авторитарним насильницьким ідеологіям. Вулиці створені для демократичного руху, ініційованого Майданом, а не для мілітариських маршів із нациським душком.

Ми вимагаємо від влади відмовитися від такого роду протофашистської тенденції.

Звертаємо увагу на відсутність чіткої реакції з боку органів державної влади щодо зростаючої кількості організованих силових формувань.», – написано в повідомленні.

Також організатори звертають увагу на небезпечну співпрацю таких парамілітарних-ідеологічних структур з поліцією.

«Органи влади не реагують ніяк на протиправні застосування сили, на методи психологічного залякування агресивними риториками людей в масках, у формі кольору «Беркута» . Такі дії нагнітають страх та тривогу в суспільстві. Більше того, поліція вже співпрацює пліч о пліч із цими прамілітарними групами.

Нам не потрібен «їхній Порядок» військової диктатури. Військове мислення, підпорядкування лідерам та ієрархіям важливі на території армії.

Але в Києві ми не ходимо строєм. Ми підтримуємо розмаїття поглядів та переконань і вважаємо, що люди самі можуть вирішувати свої проблеми без допомоги агресивних молодиків в масках.

Наш порядок – всебічна освіта та багатоманітність.», – констатують в анонсі акції.

Акція розпочнеться в 14:00 на Контрактовій площі, 4.
Loading...Залишити коментар