В Києві згадають вбитих неонацистами правозахисників

0

19 січня в Києві пройде акція вшанування вбитих в Москві правозахисника та журналістки.

Про це повідомляють в соціальних мережах.

“В 10-й раз у Києві відбудеться акція вшанування пам’яті правозахисника Станіслава Маркелова і журналістки Анастасії Бабурової, які були вбиті російськими неонацистами у 2009 році.

Це політичне вбивство є частиною терору яку російські ультраправі вели і ведуть проти мігрантів, людей інших національностей, лівих активістів та активісток, представників ЛГБТІК-спільноти.

Але проблема неонацистського насильства не обмежується Росією. Ультраправа загроза є актуальною і для нашої країни. На підконтрольній Україні території саме політично-мотивовані бойовики становлять найвищу небезпеку для громадянських та людських прав. Іноді вони інтегровані до силових структур, а іноді діють як легальні політичні групи чи ховаються під іменем «невідомих патріотів». В усіх випадках за свої злочини вони не несуть відповідальності.

19 січня ми вшануємо С.Маркелова і А.Бабурову, вбитих у Москві. Вони боролись проти тих, чиї ідеї расизм і ксенофобія, а методи – війна і насильство. Лояльність до подібних явищ уже завдала непоправної шкоди російському громадянському суспільству. І ми не хочемо подібного для нас з вами.”, – написано в анонсі акції.

Акція розпочнеться на Михайлівській площі в 13:00.
Loading...Залишити коментар