В коливаннях на валютному ринку звинуватили аграріїв

4

pshenycja

Заступник голови НБУ Дмитро Сологуб в коливаннях на валютному ринку звинуватив аграріїв, які приховують в «тіні» частину врожаю.

Такою думкою Сологуб поділився в інтерв’ю Лівому берегу.

«Сильним впливом сільського господарства на економіку пояснюється і те, як у нас курс готівковий скаче на валютному ринку. У нас є якась частина врожаю, яка проходить через готівковий ринок. І, можливо, навіть не враховується, як врожай. І далі, можливо, йде якимись «таємними» шляхами за кордон. Є підозра, що ці 63-64 мільйона тонн, які ми збираємо, насправді навіть цифра занижена приблизно на 15-20%. Тобто, насправді зараз ми вже 70-75 мільйонів тонн збираємо, судячи з непрямих даних», – припустив Сологуб.

На підтвердження своїх слів він сказав, що НБУ в 2016 році зафіксував два сплески на валютному ринку, які можуть бути пов’язані із заниженням реальних обсягів врожаю: в липні (збір ранніх культур, посилився розрив між готівковим і безготівковим курсом) і листопаді (збір пізніх культур).

Нагадаємо, раніше на сторінці НБУ в соціальній мережі Facebook розповідали про вплив виборів в США на український валютний ринок.
Loading...4 Comments

  1. Вита on

    Власти же нужно кого-то обвинять. Только не себя любимых.

  2. Юрій on

    У минулому році Гонтарєва звинувачувала у коливаннях курсу пенсіонерів, які на Новий Рік їхали за кордон відпочивати (за її словами) і запасалися валютою.

  3. fahjlsnf on

    вам що, тільки селюків до валютних ринків нехватає підключити, типу Форекса і більш сучасні назви. Страна реальних чудес. ті тільки знають що таке гній(свині і корови ходять в туалет і ці відходи в них називаються гноєм)і ще первіснообщинні закони з ненормативною лексикою. То вам привіт від Могилянців, і суто моя інтелектуальна власність. Ризикніть посягнути на неї

Залишити коментар