В Криму оштрафували анархіста за пост в соціальній мережі

0

vkontakte

В Криму анархісту Олексію Шостаковичу суд призначив штраф в розмірі 1000 рублів.

Причиною штрафу став пост шестирічної давності в соціальній мережі ВКонтакте.

Про це повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook громадська активістка Яна Гончарова.

anarh

«Тільки що, після 2,5 годин в нарадчій кімнаті, Залізничний суд Криму призначив сімферопольському анархістові штраф в розмірі 1000 рублів.

Його звинуватили в розміщенні в 2010 році в соціальній мережі ВКонтакте відеозапису «Останній відеозапис хлопців з Приморських партизан», який визнаний екстремістським.

Співробітник Центру «Є» розповів у суді, що Шестакович був зупинений співробітниками «Центру», так як їм здалося, що він знаходився в стані наркотичного сп’яніння. Крім того, на його думку, Шестакович причетний до ліво-радикального руху і в малюванні на стінах міста трафаретних написах про бойкот виборів.

Кримський «Центр з протидії екстремізму» ініціював справу про адміністративне правопорушення 17 вересня, співробітники допитали анархіста 18 вересня, а пізніше запросили Шестаковича до суду 20 вересня.

На засіданні Шестакович оголосив себе «громадянином світу» у відповідь на запитання судді про громадянство. У обвинуваченого є тільки український паспорт, а російський паспорт він не отримував.

Адвокат Олександр Попков заявив, що справа політично вмотивована, так як Шестакович – один з небагатьох активістів, які залишилися на півострові – він проводив акції на підтримку анархістів, в тому числі кримчанина Олександра Кольченко.

Суддя відмовилася переносити розгляд справи, не давши захисту можливості підготуватися і відхиливши заявлені клопотання, в тому числі про проведення фото та відеозйомки», – написала Яна Гончарова.
Loading...Залишити коментар