В ЛМР шість фракцій об’єднались проти Садового

0

dsc_9256
Шість фракцій в Львівській міській раді вирішили об’єднались проти “монополізації” влади чинним мером міста Андрієм Садовим.

Таке рішення було озвучено у їхній спільній заяві, яку опублікували на підконтрольному ВО “Свободі” інформаційному ресурсі.

“Яблуком розбрату” між депутатами та мером виявилось місце секретаря міської ради. Як стверджується у заяві, саме це питання викликало найбільше дискусій, адже Садовий безкомпромісно наполягав на кандидатурі із партії “Самопоміч”.

“Найбільш дискусійними виявилися питання щодо обрання майбутнього секретаря міської ради та діяльності постійних комісій. Під час розмови міський голова Львова Андрій Садовий висловився за те, щоб посаду секретаря міськради обійняв представник партії «Об’єднання Самопоміч», яка отримала найбільшу кількість депутатських мандатів (24 з 64).

І скільки б не лунало прізвищ претендентів на місце фактично другої особи у міській раді, всі без винятку експерти та представники шести партій (БПП -»Солідарність», ВО «Свобода», «Громадянська позиція», «Громадський рух «Народний контроль», «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», Українська галицька партія, які разом отримали 40 депутатських мандатів) сходяться в одному – обрання має відбуватися максимально прозоро, без підкилимних домовленостей та без монополізації однією політичною силою усієї вертикалі влади у місті Львові”, – йдеться у заяві.

В опублікованій заяві також йде мова і про об’єднання фракцій заради правильного балансу між силами.

“Під час консультацій керівники фракцій партій БПП-»Солідарність», ВО «Свобода», «Громадянська позиція», «Громадський рух «Народний контроль» та «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», Українська галицька партія заявили чітку спільну позицію, яка полягає у тому, що заради збереження політичного балансу сил, а також, враховуючи, що Андрій Садовий є керівником партії «Самопоміч», секретарем міськради має бути депутат з будь-якої іншої політсили, які разом набрали 40 мандатів. Такий крок, на думку представників шести політсил, які ввійшли до ЛМР, допоможе створити у міськраді атмосферу співпраці і колективної співвідповідальності за результати роботи в інтересах міста”.

 
Loading...Залишити коментар