В «ЛНР» готуються до переговорів із Савченко - Перший Соціальний

В «ЛНР» готуються до переговорів із Савченко

0

savchenko

В “ЛНР” створюють робочу групу для налагодження зв’язку з народним депутатом України Надією Савченко.

Про це повідомляють ЗМІ бойовиків.

“Такий нюанс, ні для кого з вас не секрет, що Савченко звертається і зверталася з тим, щоб зустрітися, поговорити і так далі. Я вже намагався пояснити, що ніхто не проти того, щоб поговорити з питань миру. Але в неї повинен бути певний державний статус. Але з іншого боку, вона є депутатом Верховної Ради, ПАРЄ і так далі”, – сказав Плотницький.

Він запропонував протягом двох днів створити “робочу групу” для переговорів, а зустріч із Савченко провести на окупованій території. За його словами, до переговорів також будуть залучені бойовики, які брали участь у полоні Савченко.

“Вона писала, що готова зустрічатися з тими, хто воював. У нас серед депутатів є група, яка брала участь власне і в тому бою, де її полонили. Я думаю, створіть якусь групу депутатську, людини три. Як депутат із депутатом, у принципі, ми можемо поговорити, якщо людина хоче знайти компроміс і рішення мирним шляхом. Поки що нехай це буде на рівні депутатів, а далі, якщо в неї буде державний статус, то будемо говорити на державному рівні”, – сказав Плотницький.

Нагадаємо, раніше Плотницький називав Савченко миротворцем-одиначкою, після того, як вона закликала українців попросити вибачення і пробачити іншу сторону.
Loading...Залишити коментар