В Лос-Анджелесі протестують працівники Walmart

0

2_3-300x212Найбільша в світі торгівельна мережа Walmart ще раз потрапила під вогонь критики від власних працівників після того як одна з найбільших акцій громадянської непокори проти компанії відбулася в Лос-Анджелесі. Близько 500 робітників вийшли на вулиці, щоб протестувати проти мізерної заробітної плати найбільшої роздрібної мережі в світі. Більше 50 працівників і прихильників було заарештовано після демонстрації. Про це повідомляє прес-служба профспілки «Захист праці».

Працівники Walmart нарощують тиск на гіганта комерції. Домагання справедливої зарплати є у верхній частині списку вимог з працівниками від національної організації НАШ Walmart, що закликає компанію використовувати частину свого $17-тимільярдного прибутку платити мінімум $25 000 в рік при повному робочому дні та припинити незаконні покарання щодо працівників, які хочуть висловитися.

Більше 100 звинувачень у практиці несправедливості в сфері праці були подані проти Walmart Національною радою з трудових відносин (National Labor Relations Board (NLRB)) за незаконні звільнення та догани щодо працівників, які брали участь в охоронюваних законом страйках».

Дводенний страйк відбувся у Лос-Анджелесі. Робітники, спільнота прихильників та експертів економічної політики відзначають зростання загальнонаціонального руху, що вимагає від Walmart припинити незаконні звільнення та арешти і поліпшити умови праці.

Як повідомляє профспілка, 18-24 листопада робітники всього світу повстануть на підтримку законних вимог працівників  Walmart за якісні умови праці в торгівельних центрах та по всьому ланцюгу поставок мережі.
Loading...Залишити коментар