В мексиканському місті арештували усіх поліцейських

0

В мексиканському містечку Окампо за звинуваченням у причетності до вбивства кандидата в мери затримали всіх поліцейських.

64-річного Фернандо Анхелеса Суареса застрелили у минулий четвер. Він став одним з понад сотні мексиканських політиків, вбитих протягом цьогорічної передвиборчої кампанії, яка завершиться 1 липня виборами президента, парламенту країни та органів влади у штатах.

За підозрою у вбивстві затримано всіх 27 поліцейських Окампо та їхнього керівника.

“Він не міг терпіти корупцію”

Домовина
Фото: AFP

Фернандо Анхелес Суарес був успішним бізнесменом з невеликим попереднім політичним досвідом.

Він вважав себе незалежним, але врешті-решт приєднався до однієї з головних партій Мексики – лівоцентристської Партії демократичної революції (PRD).

“Він не міг бачити такої бідності, нерівності та корупції, і тому вирішив висунути свою кандидатуру”, – заявив один з найближчих друзів вбитого політика Мігель Малагон газеті El Universal.

Після вбивства Суареса, секретаря з громадської безпеки Окампо – керівника місцевої поліції Оскара Гонсалеса Гарсію звинуватили в причетності до злочину.

Коли представники федеральних силових структур прибули в суботу до міста затримати чиновника, їх зупинили місцеві поліцейські.

Наступного дня вони прибули з підкріпленням з мексиканських військових і арештували не тільки пана Гарсію, але й всіх поліцейських. В кайданках їх вивезли до столиці штату Мічіокан.

Затриманих звинувачують у зв’язках з місцевими бандами.
Loading...Залишити коментар