В мережі показали камеру, де тримають Сенцова

0

sencov3

В мережі з’явилось фото камери штрафного ізолятора, де останні кілька днів тримають українського режисера Олега Сенцова.

Про це пише видання 15 хвилин.

Судячи по знімках, доросла людина не може там навіть пройтися, в той же час на єдину прогулянку тим, хто потрапляє в штрафний ізолятор, виділяють 30 хвилин в день.

«Ось як Росія ставиться до українських політичних в’язнів», – прокоментував фото в Twitter посол України у Фінляндії Андрій Олефіров.

sencov4

Нагадаємо, минулого тижня була оприлюднена відповідь Мін’юсту РФ на прохання України передати Сенцова і Кольченка. У документі вказується, що це не можливо, оскільки Сенцов і Кольченко – російські громадяни.

Раніше, що Міністерство юстиції РФ доручило тюремній службі підготувати документи для передачі Україні чотирьох засуджених у Росії українців — Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка. Двох останніх вже передали Україні.

Ув’язнені заповнили документи для екстрадиції.

Як відомо, російська влада звинуватила Сенцова і Кольченко в створенні осередку забороненого в Росії «Правого сектора», підпалі офісів «Російської громади Криму» і партії «Єдина Росія» в Сімферополі, а також у підготовці вибуху пам’ятника Леніну.

Сенцов і Кольченко звинувачення заперечують, Сенцов на суді розповів, що співробітники ФСБ катували його, щоб вибити потрібні їм свідчення.

Сенцова засудили на 20 років, Кольченка – на 10 років в колонії строгого режиму.

Верховний суд РФ залишив вирок без змін і відмовив у перегляді справи.

Свідчення про те, що Сенцов та Кольченко громадяни України містяться в доповіді російського омбудсмена Елли Памфілової.
Loading...Залишити коментар