В межах Львова зроблять тимчасове сміттєзвалище

0

grybovychi

У Львові на вул. Пластовій вирішили обладнати тимчасову станцію для перезавантаження сміття.

Таке рішення прийняла міська комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, заявив міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, там сміття з малих машин вантажитимуть на більші, якими вивозитимуть на полігони ТПВ, які тепер знаходяться далеко від міста через те, що Грибовицький полігон закрили після катастрофи.

«Сміття буде перезавантажуватись з малих на великі машини для транспортування на дальші відстані», – пояснив Садовий.

Разом з тим, як інформує прес-служба Львівської міськради, зранку 6 червня на засіданні комісії розглянули варіант можливого вивезення сміття зі Львова у сусідні області. Для цього і потрібен майданчик, де б перезавантажували сміття з менших на більші машини. Відтак, було прийнято рішення майданчик очисних споруд тимчасово, за потреби, використати для перезавантаження сміття.

«На очисних спорудах планується реконструкція, готується спеціальний майданчик для проведення цих робіт. Але поки він не задіяний, то було прийнято рішення використати його тимчасово, якщо буде така необхідність, для перезавантаження сміття», – розповів директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Нагадаємо, днями на Львівщині трапилась катастрофа – полігон в селі Великі Грибовичі біля Львова, де знаходиться міське сміттєзвалище з 1958 року, загорівся і під час гасіння стався зсув 100 тисяч тон сміття, яке завалило трьох рятувальників. Їх тіла знайшли їх колеги наступного дня. Всі троє були мешканцями Жовківського району Львівщини.

Основна відповідальність, за словами експертів, лежить на міському голові Львова Андрію Садовому, котрий за 2 попередні каденції відмовив 43 інвесторам у побудові сміттєпереробного заводу. Родичі загиблих рятувальників навіть вигнали його з похоронів.

Loading...Залишити коментар