В момент поранення Дейдея не було зафіксовано обстрілів

2

На Авдіївському напрямку в момент поранення народного депутата Євгена Дейдея не було зафіксовано обстрілів ні в районі «промзони», ні тим більше в житлових кварталах.

Про це інформує Українська правда, посилаючись на військових, які фіксують обстріли і прес-центр штабу АТО.

«14 липня в період до 21:30 ніякого обстрілу в районі Авдіївки зафіксовано не було. Єдиний обстріл з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї почався о 21:30 за позиціями поблизу «промзони». Тобто обстрілів з мінометів і іншого важкого озброєння в цей час тим більше зафіксовано не було», – повідомили військові.

Начальник прес-центру АТО В’ячеслав Петровський уточнив, що вулиці Авдіївки не обстрілювали.

«14 липня в протягом усього дня обстрілів житлових кварталів Авдіївки не було», – сказав Петровський.

Нагадаємо, 14 липня стало відомо, що народний депутат Євген Дейдей отримав у зоні АТО поранення. Ця новина виглядає стала гучною з огляду на те, що напередодні парламентарі так і не набрали достатньо голосів для позбавлення Дейдея депутатської недоторканості.

Loading...2 Comments

  1. жовква on

    Ці кримінальні злочинці , як тільки їх починають брати за зябра, то хворіють на запалення залози брехні, то їх ранить, одним словом – як не понос на них нападає, так золотуха !!! Як красти – вони “мужики” ! Як відповідати – “бальні на всі органи” ! ГНИДИ !!! І ВСЯ ЇХНЯ ФРАКЦІЯ – МЕРЗОТНИКИ, ВОРЮГИ , ГНИДИ І КРИМІНАЛЬНІ ЗЛОЧИНЦІ ПОВ’ЯЗАНІ КРУГОВОЮ ПОРУКОЮ, ЯК І ВСЯ ЗЛОЧИННІ КОДЛЯКИ !!! БАНДУ -ГЕТЬ !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!! ГЕРОЯМ СЛАВА !!!! АНТИНАРОДНОМУ ФРОНТУ – ЗБІГОВИСЬКУ ЗЛОЧИНЦІВ НЕ МІСЦЕ В УКРАЇНІ !!! БАНДИТИ ПОВИННІ СИДІТИ У ТЮРМАХ !!!

  2. Вуйко Стэпан on

    Посадить ты за умышленное нанесение самому себе повреждений, и посадить на хороший срок “гейроя”. Читал его комментарии по поводу так называемого ранения – так оно чуть ли ни царь и бог, чуть ли не посылает всех далеко-далеко.Весь сброд лезет в депутаты, и все средства хороши. Наверное доже если бы предложили отрезать руку ли ногу – да тоже не вопрос, тогда наоборот еще бы больше уважали.

Залишити коментар