В Москві зірвали показ фільму про війну в Україні

0

У московському кінотеатрі “Жовтень” люди в камуфляжних костюмах з нашивками “Новоросія” і відповідними прапорами, а також члени радикального руху SERB зірвали показ документального фільму “Політ кулі” про війну в Україні.

Про це повідомляє “ВВС-Россия“.

На самому початку показу о 12:30 люди вбігли в кінозал, і з криками “Ганьба бандерівцям!”, “Зупиніть показ фільму проти росіян!” намагалися зірвати показ картини. Їх вивели співробітники поліції під оплески глядачів. У залі було близько 200 глядачів.

Через деякий час люди в камуфляжі і радикали з SERB знову увірвалися в зал. Лідер руху Ігор Бекетов, також відомий як Гоша Тарасевич, в червоній шапці з написом SERB, облив екран невідомою рідиною, по запаху схожою на сечу.

На відео, яке оприлюднила у своєму Twitter учасниця Pussy Riot Марія Альохіна, кілька людей заходять в кінозал, розбризкують на екран невідому рідину, загрожують глядачам фізичною розправою і кричать: “Не буде фільму проти росіян!” Після цього нападників вивела із залу охорона фестивалю.

Пізніше президент “Артдокфеста” Віталій Манський вийшов на сцену і повідомив глядачам, що відвідувачів залу доведеться евакуювати, а показ не відбудеться. За його словами, розлита рідина може становити небезпеку для глядачів.
Loading...Залишити коментар