В НАБУ розслідують ще три справи по е-деклараціях

0

nabu

Національне антикорупційне бюро України початок досудове розслідування ще трьох кримінальних проваджень за фактами декларування недостовірної інформації народним депутатом і главами районних державних адміністрацій.

Як повідомляє в п’ятницю прес-служба НАБУ, відомості про кримінальне правопорушення щодо народного депутата внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань на підставі матеріалів інформаційно-аналітичного дослідження управління аналітики та обробки інформації Бюро.

А інформація про надання завідомо недостовірних відомостей у декларації головою однієї з райдержадміністрацій, а також щодо навмисного ненадання е-декларації іншим головою РДА внесено в ЕРДР за результатами розгляду заяв однієї з громадських організацій, відзначає Інтерфакс-Україна.

У НАБУ нагадали, що 17 листопада 2016 року Бюро зареєструвало перші три кримінальні виробництва за фактами незаконного збагачення (ч. 2 і ч. 3 ст. 368-2 КК України) на підставі аналізу відомостей, наведених в е-деклараціях. Два виробництва відкриті стосовно народних депутатів і одне – проти представника судової гілки влади. У грудні НАБУ початок розслідування ще 7 виробництв.

Перший етап е-декларування для осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, тривало протягом 60 днів – з 1 вересня до 30 жовтня 2016 року включно. Всього подано понад 100 тис. Е-декларацій.
Loading...Залишити коментар