В найбіднішій області найдорожчий хліб - Перший Соціальний

В найбіднішій області найдорожчий хліб

0

На Тернопільщині, яка, за інформацією Держстатистики, є найбіднішою областю України з врахуванням заробітної плати, чи не найдорожчий хліб.

Область є лідером з виробництва зернових культур, – констатують в облдержадміністрації та вважають головною причиною високих цін те, що ринок регіону заповнений продукцією немісцевих виробників.

Чиновники радять мешканцям Тернопільської області підтримувати місцевих виробників, купуючи їхню продукцію. Це допоможе частково стабілізувати ціну на хліб і хлібобулочні вироби, – переконані у департаменті агропромислового розвитку ОДА. Оскільки ціноутворення наразі відбувається у результаті певних ринкових тенденцій, пише За Збручем.

«Ми маємо на території регіону чималу кількість хлібопекарських підприємств. Але, як показують дослідження, жителі області купують продукцію виробників інших регіонів. І цим вони поповнюють бюджети інших областей. Хоча якість нашого хліба вища, ніж привозного. Ми радимо жителям області підтримувати наших виробників. Це матиме, як мінімум, дві користі – більш якісний хліб людина отримає, а також це сприятиме наповненню місцевого бюджету, а відтак розвитку регіону. Ну і, звичайно, безсумнівно, попит і пропозиція зумовлюватимуть цінову ситуацію», – відзначив директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Віктор Луй.

Наразі середня ціна хліба на Тернопільщині 8 – 9 гривень. Експерти констатують: вартість продукції, привезеної з інших регіонів дещо нижча. Таким чином намагаються витіснити місцевого виробника.
Loading...Залишити коментар