В Німеччині поліція зупинила неонацистський концерт - Перший Соціальний

В Німеччині поліція зупинила неонацистський концерт

0

Поліція припинила рок-концерт в невеликому німецькому містечку Остріц, який знаходиться на кордоні з Польщею, після вигукування відвідувачами забороненого нацистського привітання, передає DW.

На відомому неонацистському концерті виступали дві групи ультраправого спрямування, на захід прийшли кілька сотень відвідувачів. Близько опівночі поліцейські почули, як натовп вигукує заборонене вітання Sieg Heil! Дочекавшись підкріплення, поліцейські втрутилися і зупинили концерт. Протягом години всі учасники концерту і відвідувачі покинули приміщення.

Зараз Федеральні органи проводять розслідування щодо використання символів заборонених конституцією організацій.

Нагадаємо, в Німеччині використання нацистської символіки переслідується в кримінальному порядку. До такої символіки відносяться прапори, значки, окремі предмети уніформи, гасла, форми вітання та інше.

Як повідомляється у ЗМІ, раніше фанати полтавського ФК “Ворскла” одягли футболки з портретом Адольфа Гітлера на матч проти “Десни”. Пізніше в “Ворсклі” заявили, що розцінює таку поведінку фанатів як провокацію. У клубі підкреслили, що поведінка осіб, які прийшли на гру в футболках із зображенням Гітлера, йде врозріз розвитку і філософії полтавського футбольного клубу.
Loading...Залишити коментар