В Нью-Йорку жінка вилізла на Статую Свободи проти іміграційної політики

0

Учасниця акції протесту проти іміграційної політики президента США Дональнда Трампа забралася на нижню частину однієї з головних визначних пам’яток США – нью-йоркської Статуї Свободи, її та ще сімох демонстрантів затримали.

Як повідомляє The Guardian, мова йде про маніфестацію проти іміграційної політики адміністрації президента США Дональда Трампа. Кілька учасників демонстрації раніше розгорнули полотнище на острові Ліберті, де знаходиться статуя, із закликом скасувати імміграційно-митну службу США (ICE Department of Homeland Security, – англ.). У зв’язку з інцидентом, відвідувачів острова в цілях обережності евакуювали.

Активістська група Rise and Resist, яка виступає проти політики Трампа, повідомила в Twitter, що планувала розгорнути полотнище на острові, натомість, “ця акція не передбачала того, щоб на статую хтось залазив”.

Той же напис – Rise and Resist – був на футболці жінки, яка залізла на статую. Поліція вела з нею перемовини на протязі 3 годин. Вона заявляла поліції, що не спуститься вниз, поки “не відпустять всіх дітей” (мається на увазі політика “нульової толерантності”, відповідно до якої більше двох тисяч дітей були відокремлені від своїх батьків, що нелегально перетнули кордон США).

Rise and Resist – це незареєстрована активістська група в Нью-Йорку, створена після результатів президентських виборів у 2016 року, і покликана протидіяти будь-яким діям уряду, що порушують принципи демократії, рівності та громадянські права населення.

Статуя Свободи (повна назва – “Свобода, що осяює світ”) – один з головних символів США і Нью-Йорка. Монумент встановлений в 1885 році на острові Ліберті (до 1956 року – острів Бедлоу) у Верхній Нью-Йоркській бухті в 3 км на північний захід від острова Манхеттен. Пам’ятник заввишки 93 м (від землі до вершини факела) є подарунком народу США від народу Франції.
Loading...Залишити коментар