В Одесі 9 травня затримали 21 особу

0

Одеська поліція повідомила про результати роботи правоохоронців щодо забезпечення порядку під час пам’ятних заходів з нагоди Дня Перемоги.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіціі Одеської області.

За даними поліції, для забезпечення безпеки заходів було задіяно більше 3 000 правоохоронців, які не допустили порушень громадського порядку.

За словами голови Одеської поліції Дмитра Головіна, на Алеї слави відбулося кілька сутичок, які були локалізовані правоохоронцями.

Згідно з інформацією відомства, до відділів поліції Одеської області доставили 21 особу, було складено кілька адміністративних протоколів за ст. 173 (дрібне хуліганство) і ст.178 (розпивання спиртного в забороненому законом місці / поява в громадських місцях у п’яному вигляді) Кодексу України про адміністративні порушення, розпочато 4 кримінальні провадження у ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки і пропаганда комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів), а також одне кримінальне провадження за ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
Loading...Залишити коментар