В період канікул нардепи звернули увагу на скривджених українців - Перший Соціальний

В період канікул нардепи звернули увагу на скривджених українців

0

426094

Наступив так званий “низький політичний сезон”. Проте народні депутати не поспішають відпочивати. Зокрема, обранці від усіх політичних сил побували у Врадіївці, а “ударівець” Каплін навіть приєднався до пішої ходи Врадіївських протестувальників до Києва.

І от – знову міліцейське свавілля, і знову народний депутат “бере під контроль” справу: народний депутат  від “УДАРу” Роман Ванзуряк вимагає від Чернівецької обласної прокуратури об’єктивного розслідування справи про побиття міліціонерами 19-річного хлопця із Сокирян Івана Ткачука та належного покарання правоохоронців.

За словами народного депутата, в середині червня Ткачука викликали до Сокирянського районного відділу міліції та допитували стосовно крадіжки, яка сталася 18 червня. У результаті такого допиту, хлопець потрапив спершу до травматологічного, а потім урологічного відділення міської лікарні швидкої допомоги у Чернівцях.

Згодом історія набула розголосу і п’ятьох міліціонерів Сокирянського  РВ УМВС у Чернівецькій області було звільнено за побиття Івана Ткачука. Крім того, покарано керівників та ряд працівників районної міліції.

Водночас, народний депутат Роман Ванзуряк, не виключає, що «гріхи»  міліціонерів будуть приховувати і покривати,  і звернувся із запитом до прокуратури Чернівецької області з вимогою надати інформацію щодо осіб,які причетні до скоєння кримінального правопорушення для того, щоб взяти під особистий контроль покарання винних.

Помічниками Ванзуряка була здійснена поїздка у Сокиряни для додаткової перевірки фактів. Однак, тимчасовий в.о. начальника Сокирянського РВ УМВС Віктор Конфедрат не надав чіткої інформації щодо цієї справи, пославшись на те, що розслідування справи вела прокуратура Чернівецької області.

У міській лікарні Чернівців також відмовилися розповідати про лікування хлопця. «Правоохоронні органи стали загрозою для громадян бо перетворилися на репресивний орган. Вони виконують виключно волю влади”, – сказав Роман Ванзуряк. Він також додав, що сьогодні правоохоронна система України потребує докорінних змін і кардинальної реформи, щоб правоохоронці захищали закон і громадян, а не безкарно безчинствували.

Виходить, що найбільше уваги народу обранці приділяють не під час роботи ВРУ, коли вони зайняті бійками і політичними ігрищами, а під час канікул. То може варто взагалі засідання відмінити – більше користі буде…
Loading...Залишити коментар