В пошуках доньки жінка врятували десять тисяч дівчат

0

zginky3

В 2002-му році в Аргентині викрали доньку Сусани Тримарк. Дівчину звали Маріа-де лос Анхелес Верон, у неї залишилася маленька дитина.

Ось уже 14 років мати дівчини намагається її знайти. Сусана переодягалася в повій і ходила по борделях, намагаючись відшукати доньку: «У пошуках своєї доньки я навчилася обчислювати мафіозні мережі, які викрадають жінок обманом, пропонуючи їм роботу няні, моделі та інші професії», – розповідає Тримарк.

Доньці викраденої дівчини вже 18 років. «У дитинстві у неї відібрали мати, а у мене – доньку. У неволі Маріту змусили займатися проституцією. З провінції Тукуман злочинці відправили її в провінцію Ла Ріоха, а потім перевозили з міста в місто за допомогою місцевих чиновників та поліції, щоб замести сліди. Це була дуже важка і болюча битва для мене», – розповідає Сусана.

Коли у жінки викрали доньку, ще ніхто не говорив про торгівлю людьми, це не переслідувалося законом. «Судові пристави гальмували видачу ордерів на обшук і документацію, необхідну для початку пошуків. Весь цей час донька перебувала в ув’язненні – в бочці з водою, комірчині, полі або в будинку», – зі сльозами на очах розповідає нещасна мати.

За час пошуків Сусана зустрічала тисячі дівчат, яких обдурили і ввели в оману, примушуючи займатися проституцією. «Кожен раз я залишалася ні з чим. Зупинялася в місцях, де приховували рід занять. І хоча вони називалися барами і шинками, насправді це були справжнісінькі будинки розпусти. Там навіть сутенери були з озброєною охороною. А охоронці не ховали зброю, навіть коли навідувалася поліція», – розповідає жінка.

Кожен раз, навідуючись в черговий бордель, Тримарк бачила переляканих дівчат, які пережили страшні речі. «Ми витягали їх звідти. Я їм казала, що це їх єдина можливість звільнитись. І вони бігли зі мною. Багатьох з них я приводила в свій будинок, годувала, давала їм одяг і супроводжувала до прокуратури, де вони могли заявити про насильство. Адже в багатьох випадках поліція пов’язана з мафією», – каже Сусана.

У 2007 році Сусана Тримарк створила фонд Марії-де лос Анхелес в пам’ять про свою зниклу доньку.

За допомогою фонду було визволено 9558 дівчат, яких силою утримували і примушували до заняття проституцією. Завдяки Тримарк в 2008 році був прийнятий закон про боротьбу проти торгівлі людьми. Вже 14 років минуло з тих пір, як Сусана почала пошуки. Вона залишилася одна зі своєю онукою проти всього світу. На сьогоднішній день Сусана продовжує пошуки доньки.
Loading...Залишити коментар