В Росії пригрозили США дати відповідь на санкції

0

usa

Якщо США розширять санкції проти Росії за втручання російських хакерів у вибори, то «отримають відповідь». Про це сказано в заяві Міністерства закордонних справ РФ, оприлюдненому 28 грудня.

«Якщо в Вашингтоні дійсно зроблять нові ворожі кроки, отримають відповідь. Це стосується і будь-яких дій проти російських дипломатичних представництв в США, які негайно зрикошетять по американським дипломатам в Росії. Можливо, адміністрації Обами вже зовсім байдуже, що буде з двосторонніми відносинами, але історія навряд чи пробачить їй поведінку за принципом «після нас хоч потоп», – сказано в повідомленні російського зовнішньополітичного відомства.

У МЗС РФ також додали, що адміністрація Обами «не залишає надії наостанок встигнути зробити ще що-небудь погане для відносин з Росією, які вона і так погіршила».

Нагадаємо, в жовтні США звинуватили Росію в кібератаках з метою вплинути на хід виборів в Америці, а днями декілька високопосадовців з адміністрації Барака Обами заявили, що наслідком втручання стануть санкції.
Loading...Залишити коментар