В Румунії тривають антикорупційні протести

0

В Румунії тривають масові протести проти дій уряду. Під час вчорашніх сутичок на антиурядовому мітингу перед будівлею уряду Румунії у Бухаресті постраждали 440 людей.

Про це повідомляє Romania TV, пише Європравда.

Мітинг на площі Перемоги у Бухаресті розпочався близько 19.00. В ньому взяли участь десятки тисяч людей.

Проте ще до початку демонстрації між протестувальниками і поліцією сталися сутички, в результаті яких поліція застосувала сльозогінний газ. Тоді повідомлялося про 36 постраждалих.

Пізніше мітингувальники зробили нову спробу пробратися через огорожу до будівлі уряду. У правоохоронців полетіли пляшки і інші предмети. Поліція відповіла сльозогінним газом і водометами.

Протягом вечора поліції ще неодноразово довелося використовувати сльозогінний газ, оскільки до мирних протестувальників приєдналися агресивно налаштовані групи футбольних фанатів, які не припиняли спроб прорвати поліцейський кордон.
Загалом у результаті протестів медичну допомогу отримали 440 людей, з них 24 правоохоронці. 65 людей були госпіталізовані, решті допомога була надана на місці.

Організатори протестів скликають новий мітинг на вечір суботи під гаслом: “Ми не підемо, доки не підете ви!”.

Як повідомлялося, румуни, які живуть за кордоном, почали приїздити в країнунапередодні антиурядового протесту, на якому вони закличуть уряд до відставки і проведення дострокових виборів.
Чимало з трьох мільйонів румунів, які проживають за кордоном, заявляють, що вони були змушені виїхати з країни через корупцію, низьку заробітну плату та відсутність можливостей.
Loading...Залишити коментар