В СБУ стверджують, що російські спецслужби збирались чинити провокації на травневі свята

0

В СБУ заявили про виявлення та припинення спроби російських спецслужб здійснити провокації на травневі свята за допомогою використання соцмереж, заборонених в Україні.

Про це в Facebook повідомляє прес-служба відомства.

«Співробітники #СБУ виявили та попередили спроби російських спецслужб здійснити провокації на травневі свята через використання заборонених соціальних мереж.
Оперативники спецслужби у березні та квітні припинили діяльність групи осіб, до якої входило двоє киян та троє мешканців Одещини. Зловмисники за вказівкою спецслужб РФ адміністрували антиукраїнські спільноти у соціальних спільнотах «ВКонтакте» та «Одноклассники».

Правоохоронці задокументували, що адміністратори напередодні травневих свят організували пошук та вербування виконавців у південно-східних регіонах країни для здійснення провокацій. За завданням та фінансуванням кураторів з РФ вони мали активно поширювати через підконтрольні групи у соцмережах інформаційні повідомлення, що спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі та заклики до організації масових протестних заходів.

Завдяки діям співробітників СБ України вдалося запобігти потенційним масовим заворушенням та дискредитації нашої країни на міжнародній арені як демократичної та європейської держави.»

Нагадаємо, на YouTube-каналі Лівого берега розміщено відео розгону табору ромів на Лисій горі.

На відео видно, як жінки з дітьми тікають від молодих людей, частина з яких в масках. Ті кидають в ромів камені і пирскають газовими балончиками. При цьому чутно, як роми звуть поліцію на допомогу.
Loading...Залишити коментар