В шахтарів не вийшло діалогу з міністром вугільної промисловості

0

Shahta1

Гірники-профспілковці залишились незадоволеними після зустрічі з міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишином.

Про це на написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ), Михайло Волинець.

«Минулої суботи, 14 листопада, голови первинних профспілкових організацій НПГУ з Волині зустрічалися з міністром енергетики і вугільної промисловості Володимиром Демчишиним. Проте конструктивної розмови не вийшло. Замість конструктивної розмови, позаштатний радник міністра Андрій Венгрин вдався до корупційних пропозицій. Це ще раз підтверджує той факт, що В.Демчишин оточив себе «смотрящими» і людьми, які створили корупційне становище.
Додам, що на сьогодні існує заборгованість по всім державним підприємствам вугільної промисловості.», – написав Волинець.

Нагадаємо, протистояння працівників вугільної промисловості з владою триває майже рік і за цей час відбулось декілька страйків та поїздок на Київ. Причиною протистояння є багатомісячна заборгованість із зарплат та закриття шахт. Тільки після масових протестів шахтарям виплачували частину заборгованості.
Loading...Залишити коментар