В скандальному ДТП обивнувачений охоронець Димінського має інвалідність

0

43-річний Андрій Борщ, охоронець львівського олігарха Петра Димінського, який є обвинуваченим у смертельному ДТП у Львівський області, має пом’якшуючу обставину.

Про це розповів Степан Мацевко, брат загиблої в аварії жінки, передає ТСН.

“Люди говорять, що його одразу там не було, тобто хтось його привіз. Він інвалід 3-ої групи, а для інваліда буде значне пом’якшення в покаранні”, – заявив Мацевко.

За його словами, такий випадок у кортежа Димінського “не перший”.

“І вони вже мають напрацьований варіант таких випадків, вже є конкретні особи, які мають себе підставити”, – зазначив він.

Мацевко обіцяє боротися за об’єктивне розслідування й не допустити фальсифікації справи.

Нагадаємо, в п’ятницю,18 серпня, на трасі Львів-Краковець “Мерседес” власника ФК “Карпати” та телеканалу ZIK Димінського врізався в “Опель” Наталії Тріли, яка здійснювала поворот за правилами дорожнього руху. Жінка загинула на місці.

Винуватцем ДТП визнав себе наразі заарештований Андрій Борщ, охоронець Димінського, який зазвичай їздить в кортежі в машині охорони бізнесмена. Того дня авто ескорту також супроводжувало машину Димінського. Родичі загиблої стверджують, що за кермом “Мерседеса” знаходився саме Димінський, а вину взяв на себе Борщ. Наразі призначено біологічну експертизу матеріалів людини, яка в момент аварії була за кермом авта, які візьмуть з подушки безпеки.
Loading...Залишити коментар