В соціальних мережах опублікували фото гірника, що вчинив акт самоспалення

1

shahtari

В соціальних мережах опублікували фото гірника-профспілковця Віктора Трофинова, який на знак протесту вчинив акт самоспалення.

Причиною публікації фото стали закиди чиновників щодо стану Трофинова.

Про це повідомив на своїй сторінці Facebook голова НПГУ Михайло Волинець.

«Перепрошую за шокуючі фото, але я змушений їх опублікувати, щоб спростувати цинічні закиди деяких чиновників й показати реальний стан Віктора Трифонова, який намагався вчинити акт самоспалення. На щастя, його вже переведено з реанімації до палати. Його близькі, колеги, голодуючі разом з ним шахтарі, Олексій Сорока та Іван Чуков, і я особисто переконуємо його припинити голодування. Запевняю, що НПГУ надаватиме усю необхідну допомогу для лікування Віктора Трифонова», – написав Волинець.

trofynov

Нагадаємо, майже тиждень в будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості тривав протест гірників-профспілковців, які оголосили голодування. Після декількох днів нульової реакції на протест з боку високопосадовців, шахтар-активіст Віктор Трофинов під час прес-конференції облив себе легкозаймистою рідиною та підпалив.

Головними вимогами шахтарів є погашення заборгованості із виплати заробітної плати та налагодження стабільної роботи шахт.
Loading...1 коментар

  1. вася on

    Що залиш за коментар. хоч би вижив.. наробив біди собі і рідним і щось кому довів? Не платять. та краще плюнь і найди іншу роботу..а так здоровий хлоп і що попереду7 Мені його просто шкода

Залишити коментар