В США анонсували реаліті-шоу де учасникам потрібно вбити людину

0

Netflix анонсувала реаліті-шоу Push (“Поштовх”), суть якого зводиться до того, що головним героям потрібно нібито вбити людину.

Про це повідомляє Entertainment Weekly.

Справжніх вбивств в шоу не буде: в проекті задіяні близько 70 акторів, які змоделюють історію для героя. Персонажі навмисно нададуть на який нічого не підозрює учасника психологічний тиск, щоб він, наприклад, зіштовхнув літню людину з даху будівлі.

“Поштовх” створюють спільно з Дерреном Брауном – відомим англійським фокусником і гіпнотизером, а також автором декількох книг про психологічні досліди. Як зазначив Браун, він хотів “створити у героя враження, що у нього є тільки один вихід з ситуації – скоїти вбивство”.

Netflix випустила трейлер майбутнього реаліті-шоу “The Push”. У хвилинному відео група акторів намагається переконати незнайомого їм чоловіка скоїти вбивство. Як говориться в синопсисі проекту, Браун буде поміщати людей в стресові ситуації, в яких людей будуть змушувати робити “найжахливіші вчинки”.

Проект позиціонується як соціологічний експеримент. Його мета – з’ясувати, чи будуть люди робити жахливі речі, якщо всі навколо говорять їм, що іншого вибору немає. На відміну від більшості реаліті-шоу, в “Поштовху” учасники не знатимуть, що все, що відбувається з ними – нереально.
Loading...Залишити коментар