В сутичках біля скандальної АЗС у Києві постраждали 14 людей - Перший Соціальний

В сутичках біля скандальної АЗС у Києві постраждали 14 людей

0

Під час сутичок на акції проти будівництва АЗС на вулиці Ревуцького у Києві постраждали щонайменше 14 людей, серед яких є троє журналістів.

Про це повідомив координатор загонів швидкого реагування Червоного Хреста Тарас Логінов, передає «Громадське».

«Є близько п’яти протестувальників, троє журналістів і близько п’яти поліцейських. І побитий один депутат. Стан одного – дуже важке поранення ноги, іншим надали допомогу на місці», – поінформував він.

Депутат Київської міськради Олексій Новіков заявив, що він також постраждав, його згодом відвезла швидка. «Я прийшов підтримати людей, що проти забудови. Але не представлявся, що я депутат Київради. Під час цієї події мене намагалася затримати поліція, досить жорстко», – сказав він.

Між тим, майор поліції Віктор Луценко у коментарі «Громадському» повідомив, що причиною сутичок на акції протесту стала провокація. «Тут відбувався мітинг громадян проти забудови. Потім кілька десятків громадян у масках вчинили провокацію і зникли. Зараз тривають слідчі дії. Про затриманих і поранених не можу сказати», – сказав він.

Мешканці вже не вперше протестують проти будівництва АЗС. За словами місцевих жителів, з теплокомунікації їхнього будинку береться на АЗС і електрика, і газ. «Ми зверталися і до міськради, і до міського голови. Всі нам обіцяють, що проблема із забудовою буде вирішена. Але це все тягнеться через суди», – розповіла місцева жителька Тетяна.

Нагадаємо, в середу ввечері, 4 жовтня, учасники мітингу розгромили скандальну АЗС «ОККО», що на вулиці Ревуцького в Києві. Раніше правоохоронці встановили, що АЗС будують незаконно. Після того, як у серпні влаштували акцію проти її будівництва, прокуратура заборонила вести будівельні роботи. Однак, забудовник відновив їх у вересні.

Раніше поліція вже розганяла протестувальників на цій АЗС.
Loading...Залишити коментар