В Танзанії масово арештовують гомосексуалістів

0

Регіональний комісар області Дар-ес-Салам Пол Маконда закликав населення «назвати імена гомосексуалістів і доставити їх в органи безпеки».

За інформацією новинного агентства RFI Kiswahili, в останні роки в Танзанії антигомосексуальна кампанія отримала активний розвиток.

Пол Маконда, довірена особа президента Танзанії Джона Магуфулі, християнин за віросповіданням, закликав громадян підтримати його кампанію проти гомосексуалізму, який, за його словами, «розбещує моральність танзанійців».

Заклик регіонального комісара області Дар-ес-Салам викликав страх у гомосексуалістів в Танзанії. За даними міжнародної правозахисної організації «Міжнародна амністія» (Amnesty International), імена вже п’яти тисяч осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації були передані в поліцію Танзанії. У соціальних мережах з’явилися відеоролики з арештованими в ході кампанії громадянами.

У Танзанії подібні заходи проти гомосексуалістів приймаються не в перший раз. У минулому році уряд заборонив закупівлю необхідних препаратів проти СНІДу для представників сексуальних меншостей. Більш того, уряд країни заборонив неурядовим організаціям надавати будь-яку допомогу гомосексуалістам, хворим на СНІД.

У вересні 2017 року на Занзібарі дванадцять дівчат і вісім молодих людей, які відвідували семінари, присвячені ВІЛ-інфекції, були заарештовані за звинуваченням в гомосексуалізмі.

Міжнародні співтовариства, дипломатичні представники, що знаходяться в Танзанії, проігнорували подібні заходи. У свою чергу уряд Танзанії першим засудив дії Пола Маконди і гарантував дотримання Танзанією всіх підписаних міжнародних угод з прав людини.
Loading...Залишити коментар