В тролейбусних аптечках прострочені медикаменти - Перший Соціальний

В тролейбусних аптечках прострочені медикаменти

0

aptechka

В аптечках столичних тролейбусів, крім бинтів та джгутів, залишились прострочені медикаменти, повідомляє сайт Соціальний рух.

Про це активістам ГО «Соціальний рух» розповіли працівники Куренівського ТРЕД, показавши відповідне оголошення від адміністрації.

Як раніше повідомляли активісти, саме через відмову виходити в рейс з аптечкою з медикаментами, в яких сплив термін придатності ще у 2007 році, одна з водійок зіштовхнулась з тиском та була змушена писати службову записку.

В той же час активісти «Соціального руху» наголошують, що трудове законодавство дозволяє працівнику відмовитись від виконання трудових обов’язків, які можуть загрожувати їх життю та життю оточуючих.

«Дане оголошення свідчить про розуміння адміністрацією свого упущення щодо незадовільної комплектації аптечок та побоювання повторення подібних випадків. Тож керівники КП знайшли найпростіший та найбезпечніший для себе вихід з видачею аптечок з мінімально необхідним набором. В той же час для самих киян безпека користування громадським транспортом стає досить сумнівною, адже розраховувати на оперативне отримання знеболювальних або «серцевих» ліків вони більше не можуть. Це йде у розріз зі статтею 16 Закону про транспорт, в якому сказано, що підприємства транспорту зобов’язані забезпечувати безпеку життя і здоров’я громадян, безпеку експлуатації транспортних засобів, охорону навколишнього природного середовища», — вважає «Соціальний рух».
Loading...Залишити коментар